• Spotkanie z fizjoterapeutą

    Dodano 13 kwietnia, 2024 przez w Grupa Sówki

    Sówki spotkały się z panią Kasią – mamą Tomasza z grupy Wiewiórki, która jest fizjoterapeutą. Głównym celem spotkania było zapoznanie dzieci z zawodem fizjoterapeuty oraz propagowanie zdrowego stylu życia. Dzieci dowiedziały się, że fizjoterapeuta to osoba, która przez ćwiczenia i zabiegi pomaga ludziom chorym. Przedszkolaki dowiedziały się w jaki sposób dbać o prawidłową postawę ciała, oraz jak powinno się prawidłowo oddychać. Dzieci miały okazję uczestniczyć w ćwiczeniach ruchowych, relaksacyjnych oraz oddechowych. Zabawy odbywały się z ciekawymi dla dzieci pomocami. Przedszkolaki były bardzo aktywne i zadowolone. Serdecznie dziękujemy Pani Kasi za ciekawy i profesjonalny sposób przedstawienia dzieciom zawodu, który wykonuje.

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji