• Pasowanie na przedszkolaka 2013

Dodano 30 listopada, 2013 przez w Grupa Biedronki

29 listopada 2013 roku odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka dzieci z grupy Biedronki.

W uroczystości uczestniczyła Pani wicedyrektor Violetta Smoczyńska, a także szanowni rodzice dzieci.
    Był to pierwszy publiczny występ naszych 4-latków. Mimo to, dzieci miały zdecydowanie mniejszą tremę niż ich wychowawczyni – mgr Ewa Grzesiak. „Biedronki” zaprezentowały krótki montaż słowno-muzyczny, w którym nie zabrakło oczywiście Zumby. Na koniec dzielne przedszkolaki zostały uroczyście pasowane przez Panią wicedyrektor Violettę Smoczyńską na pełnoprawnych przedszkolaków, a także otrzymały dyplomy i symboliczne prezenty. Zaproszeni goście po zakończonym występie udali się na poczęstunek. To był pierwszy, ale na pewno nie ostatni publiczny występ naszych „Biedronek”.