• Gość w grupie Wiewiórek – mama Basi. Misiowa zabawa

Dodano 22 października, 2019 przez w Grupa Wiewiórki, Mały miś w świecie wielkiej literatury

W ramach IV modułu – „Dzień Pluszowego Misia” dnia 22.10. 2019 roku odwiedziła grupę „Wiewiórki” p. Renata – mama Basi , która w towarzystwie Misia Teodora przeczytała przedszkolakom utwór pt. „Bajka o małym szmacianym Misiu” J. Niedbały. Dzieci wykazały się ogromną cierpliwością i zaangażowaniem. Pani Renata na zakończenie spotkania poczęstowała dzieci pysznymi, własnoręcznie upieczonymi, ciasteczkami w kształcie misia. W tym dniu dzieci również miały okazję zaprezentować swoje ulubione misie, które przyniosły z domu. Przedszkolaki razem z misiami uczestniczyły w zabawach matematycznych, muzyczno-ruchowych, a na zakończenie przygotowały przyjęcie dla misi. Ogromną radość sprawił przywieziony przez rodziców Kingi i Wojtusia wielki pluszowy miś. Mamy nadzieję, że pluszaki będą nam towarzyszyły jeszcze na zajęciach oraz 25 listopada w Dniu Pluszowego Misia.
    Serdecznie dziękujemy P. Renacie za poświęcony czas.
    Miś Teodor był również u Kingi i Antosia L.