• Misiowy wolontariat – dobre uczynki

    Dodano 19 grudnia, 2019 przez w Grupa Wiewiórki, Mały miś w świecie wielkiej literatury

    Boże Narodzenie kojarzy się dzieciom przede wszystkim z Mikołajem i prezentami. Dodajmy do tego nieco więcej: to przecież radość, nadzieja, to czas pomagania i sprawiania przyjemności drugiemu człowiekowi. Każdy z nas lubi dostawać prezenty, ale jeszcze większą radość powinno sprawić przyczynianie się do szczęścia innej osoby.

    W tym roku grupa Wiewiórki zorganizowała akcję „SZLACHETNA PACZKA- PODZIEL SIĘ SŁODKOŚCIĄ” . Chcieliśmy chociaż w drobnym stopniu osłodzić święta dzieciom z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej im. Aniołów Stróżów w Ostrowie Kaliskim. Dnia 19 grudnia została przekazana szlachetna paczka dzieciom z tej placówki. Okazało się, że przedszkolaki, jak i ich rodzice, mają wielkie serce w pomaganiu i dzieleniu się z innymi.

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji